ארז שפריר | תיאטרון החאן

ארז שפריר

ארז שפריר, רוב הזמן שחקן החאן, ביים היטב את שני עמיתיו ללהקה, כרמית מסילתי-קפלן ולירון ברנס, שממצים שניהם עד תום כל משפט, תנועה ומצב, ומצליחים לעצב דמויות אמיתיות שמצחיקות (בנבדל מקריקטורות מגזימות או נלעגות) וכובשות בגרסה הזו לטנגו הזוגיות, שכל מי שחווה זוגיות בחייו יודע כמה קשה לצלוח אותו מבלי לדרוך מדי פעם זה על רגלו של זה.
(מתוך ביקורת הצגה “הדלת ממול”, אורית הראל, מאקו)


צחוק ודמע – הצחוק מההצגה והדמע מהחיים של מולייר שתמו על הבמה, אלה מרכיביו המוצלחים של תמהיל “החולה המדומה”. ושאפו למשחק הווירטואוזי של ארז שפריר כארגאן.
(מתוך ביקורת הצגה “החולה המדומה”, עליס בליטנטל, וואלה!)

גלריה

בוגר הסטודיו למשחק בהנהלת ניסן נתיב.
תיאטרון חיפה: שוליים קשים, פלשתינאית, גטו.
הפקת פרינג’: פרודו.

תיאטרון הקאמרי: בויטרה, חולה המדומה, שלוש אחיות, אנטיגונה, פטרה, פעורי פה (זכה בפרס ע”ש רוזנבלום מטעם עיריית ת”א), תיקון חצות, רצח, אטום , לילה השניים עשר. השתתף בהצגות לכל השדים והרוחות, טובים השניים.
תיאטרון הבימה: הופס והופלה.
תיאטרון ב”ש: מעקב באפילה.
תיאטרון אורנה פורת לילדים ולנוער: אוצר המילים, הרקדן.

הצגות בידור: מעופפי-רשפון 2, הגליל והתחתון בתפקיד סגן אלוף אפלבאום.
מדיטק חולון: מוף ומוריס. “מרגניות”: סיפורי התנ”ך של סבא טוביה. עיצב תנועה להצגה הרטיטי את ליבי (תיאטרון הקאמרי), ולהצגות הילדים: זבובים בחופשה, בארץ טיק-תק ( זכה בפרס הבמאי) מופ ומוריס (זכה בפרס השחקן) והאבטיח.
בשנת 2003 זכה בפרס התיאטרון על עיצוב-התנועה למחזמר: עוץ לי גוץ לי. בשנת 2010 זכה בפרס התיאטרון על ההופעה הטובה ביותר של שחקן בתפקיד משנה על תפקידו ב’הלילה השנים-עשר’. ביים את ההצגה ‘הדלת ממול’ בתיאטרון החאן.

בתיאטרון החאן השתתף בהצגות: אהובת הדרקון , בידרמן והמציתים , גן הדובדבנים , דוחקי הקץ , הלילה השנים-עשר , המצליחים , הקיץ , הקסם הגדול , הקץ של העץ , חוקר פרטי , משחיז הסכינים הסיני , משחק של אהבה ומזל , נישואים

#erez_shafrir

Warning: Creating default object from empty value in /home/khanarchive/public_html/wp-content/themes/homepageheb - unneccasary/php-code-for-posts/PHPPostCode.php on line 782

הצגות רצות של השחקן:

 jerusalem-muni-logo culture-sport-logo keren-logo
Designed by: Kinammon | Site by Get Traffic