אריה צ’רנר | תיאטרון החאן

אריה צ’רנר

ארז שפריר, רוב הזמן שחקן החאן, ביים היטב את שני עמיתיו ללהקה, כרמית מסילתי-קפלן ולירון ברנס, שממצים שניהם עד תום כל משפט, תנועה ומצב, ומצליחים לעצב דמויות אמיתיות שמצחיקות (בנבדל מקריקטורות מגזימות או נלעגות) וכובשות בגרסה הזו לטנגו הזוגיות, שכל מי שחווה זוגיות בחייו יודע כמה קשה לצלוח אותו מבלי לדרוך מדי פעם זה על רגלו של זה.
(מתוך ביקורת הצגה “הדלת ממול”, אורית הראל, מאקו)


צחוק ודמע – הצחוק מההצגה והדמע מהחיים של מולייר שתמו על הבמה, אלה מרכיביו המוצלחים של תמהיל “החולה המדומה”. ושאפו למשחק הווירטואוזי של ארז שפריר כארגאן.
(מתוך ביקורת הצגה “החולה המדומה”, עליס בליטנטל, וואלה!)

גלריה

בוגר בית הספר למשחק “בית צבי”. 

בתיאטרון באר שבע השתתף בהצגות: אגדות מיערות וינה, חלום ליל קיץ.

בקולנוע השתתף בסרטים: 

אירית עירית, השיגעון הגדול, אבא גנוב 1, נשיקה במצח, היפה והחיה, בנא, הבודדים, מבצע חמניה, הקפות, מכתוב, החטאים, חתונה מניר, לבנון, פוקסטרוט, חדרי הבית, קאפו בירושלים, הבן של אלוהים, סרק סרק, כבוד, שחרר את הנסיכה, הרפתקה בשחקים, The operative, הרפסודה, ועוד.

השתתף בסדרות טלוויזיה: 

השמיניה, פצועים בראש, מלכות, זינזאנה, אניגמה, ניו יורק 3, השיר שלנו, השיר שלנו, לחיות מחדש, דני הוליווד, בלש בירושלים, אמא ואבז, חטופים, מיליון סיבות לעושר,בת אל הבתולה, שלווה, אשליות, בית המשאלות, שאטו עין כרם, שוברי גלים,האחיות המוצלחות שלי, בתולות, סברי מרנן, פרודים, גיל הזהב, סיפורי גן חיות, תנוחי, רק להיום, קיץ 2014, אנחנו לא כאלה, יולק עולה לארץ ישראל ועוד.

זוכה פרס קלצ’קין 2007 .

זוכה בפרס שחקן השנה בפרס התיאטרון הישראלי 2009.

בתיאטרון החאן: אדמה קדושה, אהובת הדרקון, אושר, אותלו, גברים, גן הדובדבנים, דוחקי הקץ, הזמרת קירחת יותר, אילומינטוס, אגדת חורף, אבא אובו, גימפל תם, נופלים בפח, המצליחים, הנון של ראש העיר ירושלים, הקמצן, חטא, חיל פרשים אנו, ירושלים החדשה, מאכינל, מילה של אהבה, מלחמה על הבית, סוף משחק, עירם של האנשים הקטנים, בוצ’ה

אריה צ'רנר

Warning: Creating default object from empty value in /home/khanarchive/public_html/wp-content/themes/homepageheb - unneccasary/php-code-for-posts/PHPPostCode.php on line 782

הצגות רצות של השחקן:

 jerusalem-muni-logo culture-sport-logo keren-logo
Designed by: Kinammon | Site by Get Traffic