סוזנה פפיאן | תיאטרון החאן

סוזנה פפיאן

גלריה

סוזאנה פפיאן הייתה איריס, בדיוק מושלם של הגדרתה כ״ילדה קטנה וקורנת״, ונוכחותה הייתה שובת לב… (מתוך ביקורת הצגה “העולם האחר” מאת צבי גורן, אתר הבמה)


סוזנה פפיאן מגלמת את תפקידה של איריס במתיקות ובספונטניות קסומות… (מתוך ביקורת ההצגה “העולם האחר” מאת אילת דקל, Midnighteast)


סוזנה פפיאן היא איריס, הילדה-אישה המפתה בעולם הווירטואלי וגם היא עושה יופי של תפקיד. (מתוך ביקורת הצגה “העולם האחר” מאת שי בר יעקב, ידיעות אחרונות)

לימודים: סטודיו למשחק “ניסן נתיב” 2011-2014.

תיאטרון: אנסמבל “ציפורלה”. הצגות: עקיצה טבעית, התיקפת לב, סטריאוטיפי, Odd birdz . בתיאטרון הקאמרי: מלון רנדוו (בימוי: אודי בן משה), הממונה על משאבי אנוש (בימוי: איציק וינגרטן). בתיאטרון המדיטק: לא דובים ולא יער (כתיבה ובימוי: אלי ביז’אווי). ארץ פוק, אני דניאיל חארמס, כל דבר חיי צריך. פסטיבל עכו: אמסטרדם בלוג. תיאטרון נחמני, אנסמבל עיתים: מדיאה. פסטיבל חיפה להצגות ילדים: אגדת הילדה והעורבים.

קולנוע: מעבר להרים ולגבעות, סרק, לב שקט מאוד.

טלוויזיה: כיפת ברזל, גירושים מאוחרים, חופשת קיץ, רון 3, Black Space .

בתיאטרון החאן: החולה המדומה (לואיזון), הנשים העליזות מוינדזור (העלמה אן פייג’), נפוליון חי או מת (אדליידה, שדה, אלנה), העולם האחר (איריס), תקלה טכנית, פונדק הרוחות (נעמי), יתוש בראש (אנטואנט).

קדימון ההצגה "העולם האחר"

קטע מתוך "העולם האחר"

 jerusalem-muni-logo culture-sport-logo keren-logo
Designed by: Kinammon | Site by Get Traffic