הזהו אדם? | תיאטרון החאן

הזהו אדם?

“השחקן הנהדר ניר רון מספר את סיפורו של פרימו לוי, אך לא כפרימו לוי המספר… זה חלק מיופיה של ההצגה”

(ירון לונדון, ערוץ 10)


אני מאד מאד ממליצה על ההצגה הזאת

(רבקה מיכאלי, רדיו 103)


ניר רון עושה את עבודתו בצורה מדויקת, יעילה ומרגשת… לוי כותב בלי פאתוס וגם רון משחק בהתאם, ובכל זאת הקהל מתמלא מחדש איזו תחושה של שליטה על הגורל והלקח האנושי והמוסרי מחלחל למרות האימה.
(סיון שדמון, עכבר העיר)


רון מצליח להרגיש את המרחק העצום שבין אז לעכשיו, אבל עם זאת גם את הקרבה. ‘הזהו אדם’ היא הצגה שבוחנת כל הזמן את הגבולות של עצמה. בכך היא מצליחה לשרטט היטב את קו הגבול הדק שבין אדם למפלצת.
(שי צלר, מקור ראשון)


לעבד חומר כזה לבמה אינו משימה קלה… הבמאית והמעבדת מור פרנק והשחקן ניר רון הצליחו בצורה יפה מאוד להתחמק מהסכנות הללו ולשמור על הטון השקט והמאופק של הספר, כולל המבט האירוני של לוי.
(שי בר יעקב, ידיעות אחרונות)

מאת פרימו לוי עברית: יצחק גרטי עיבוד ובימוי: מור פרנק

ספרו הידוע של פרימו לוי “הזהו אדם?” המתאר את חוויותיו באושוויץ, מעובד לתיאטרון לראשונה. ניר רון, מבכירי להקת שחקני החאן, מבצע את המונולוג באולם קטן ובקרבה אינטימית רבה אל הצופים.

משך ההצגה: כשעה (ללא הפסקה)

תכניה דיגיטלית

משתתפים
ניר רון

תאורה: ג’ודי קופרמן
מוסיקה: רועי ירקוני

לרכישת כרטיסים בחרו תאריך

לא ידועים עתה מועדי הצגות נוספים. אנא בדקו שוב בעתיד.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/khanarchive/public_html/wp-content/themes/homepageheb - unneccasary/php-code-for-posts/code/data-he.php on line 1474

Warning: Creating default object from empty value in /home/khanarchive/public_html/wp-content/themes/homepageheb - unneccasary/php-code-for-posts/PHPPostCode.php on line 778

לרכישת כרטיסים בחרו תאריך

כתבות וראיונות

“הזהו אדם” – סיפורו של פרימו לוי שהפך למחזה, באייטם בערוץ 10

המחזאית מור פרנק מסבירה בתכנית “לונדון וקירשנבאום” מדוע עיבדה את הסיפור הידוע של פרימו לוי “הזהו אדם” למחזה בחאן: “מחברים את הקהל לכאן ועכשיו כדי שלא יתייחס לסיפור כסיפור מהעבר”

מור פרנק בערוץ 10

Warning: Creating default object from empty value in /home/khanarchive/public_html/wp-content/themes/homepageheb - unneccasary/php-code-for-posts/PHPPostCode.php on line 873
 jerusalem-muni-logo culture-sport-logo keren-logo
Designed by: Kinammon | Site by Get Traffic