הדלת ממול | תיאטרון החאן

2024

2023

2021

2020

1970

המאה-19

תקופת תיאטרון החובבים

טקס הפתיחה

הדלת ממול

Video

שנת 2014

קומדיה מאת פאבריס רוז'ה-לאקאן

קומדיה רומנטית שנונה ונמרצת. פסיכולוגית ואיש מכירות, רווקים, מתגוררים דלת מול דלת באותה קומה בבניין דירות בעיר הגדולה. הוא והיא מחפשים בן/בת זוג מתאים/מתאימה באתר הכרויות אינטרנטי. במקביל הם לא מחמיצים הזדמנות לריב זה עם זה. לפעמים אצלו, לפעמים אצלה, ולעת מצוא גם בחדר המדרגות. בהמשך, כאשר הם מוצאים לבסוף את הנפש התאומה, הם לא מוותרים על התענוג לריב עוד פעם אחת. אחרונה?

ארז שפריר, שחקן להקת תיאטרון החאן, מביים לראשונה בתיאטרון.

משך ההצגה: כשעה (ללא הפסקה)
תכניה דיגיטלית
משתתפים:

עברית: מנחם כרמי, דניאלה כרמי
בימוי: ארז שפריר
תפאורה: לילי בן נחשון
מוסיקה: איתמר גרוס
תאורה: רוני כהן
תלבושות: אלינור זילברמן
עריכה: דורי פרנס

משתתפים
כרמית מסילתי-קפלן, לירון ברנס

עשוי כהלכה, ומשוחק בחן... משעשע, ואפילו משאיר קצת חומר למחשבה. ארז שפריר ביים את עמיתיו כשהוא מנצל היטב את כישוריו ככוריאוגרף. כרמית מסילתי-קפלן מגלמת אותה, ולירון ברנס אותו, ושניהם נראים נכון לתפקיד ומשרתים את הטקסט בנאמנות, כדי להפיק את הברקותיו... בהחלט מהנה (מיכאל הנדלזלץ, הארץ)


כשרון, מוכשרות ושוב כשרון גדול. כך ניתן בלא ספק להגדיר את ההצגה החדשה בתיאטרון החאן... שנון, מצחיק, איכותי ו.. אמיתי (קובי פינקלר, ערוץ 7)


דיאלוג שנון... בימוי מצויין של ארז שפריר, שעיצב יפה את שתי הדמויות... כרמית מסילתי-קפלן, מרתקת כפסיכולוגית... לירון ברנס מפליא לגלם את השכן כמאצ'ו סימפטי ופגיע. ההנאה מהבימוי והמשחק נבנית בסיוע הרב של לילי בן נחשון, שעיצבה את התפאורה... איתמר גרוס שכתב מוזיקה... רוני כהן עיצב תאורה תכליתית, ואלינור זילברמן עיצבה תלבושות מחמיאות. התרגום היה בהיר ומדויק (צבי גורן, אתר הבמה)


זכינו לחוש את הטעם של קומדיה משובחת מהי, הודות להפקת החאן, בתרגום הקולח של דניאלה ומנחם כרמי ולבימוי הנפלא רב הדקויות ועושר ההבעות של ארז שפריר את צמד השחקנים המרהיב, כרמל מסילתי-קפלן ולירון ברנס... הם כה טבעיים, הדיאלוגים כה חכמים ומתובלים כהלכה במשפטים קצרים וחודרים, שהזמן עובר ביעף, תוך צחוק המפרק מלב הצופה כל מתח ודאגה שהיו שם קודם בואו להצגה. ובל נתעלם מעושר תנועותיהם והבעותיהם, שהבימאי ארז שפריר ידע למסוך במשחקם של הצמד היפה והמוכשר. עוד הצלחה בשרשרת ההצלחות התיאטרליות של החאן הירושלמי. ולקהל – תענוג רווי. (עליס בליטנטל, קפה דה מרקר ואתר ניוז1)


שעה קלילה ומהנה על אהבה, בדידות ומה שביניהן... לירון ברנס וכרמית מסילתי-קפלן מגישים משחק מצוין, אנרגטי ואמין. הקהל מסביבי, צעירים ומבוגרים, אהב אותם ולא הפסיק לצחוק מהסיטואציות המשעשעות על הבמה. הצגה שלא היתה מביישת שום בימת תיאטרון בברודוויי או בלונדון. פשוט שעה של כיף (ירמי עמיר, מגפון)

 jerusalem-muni-logo culture-sport-logo keren-logo
Designed by Kinammon | Site by Get Traffic