חקירה חוזרת בעניין מותו המוזר של אנרכיסט מפוקפק | תיאטרון החאן

2024

2023

2021

2020

1970

המאה-19

תקופת תיאטרון החובבים

טקס הפתיחה

חקירה חוזרת בעניין מותו המוזר של אנרכיסט מפוקפק

Video

קטעי וידאו נוספים

מאת דריו פו | נוסח עברי: נסים אלוני | עיבוד בימוי: מיכאל גורביץ'

שנת 2017

מטורף המשוגע על תחפושות, מתחפש לשופט-חוקר וחושף בחקירה חוזרת בעניין מוות מאוד מוזר של אנרכיסט-טרוריסט די מפוקפק את: שחיתות המדינה (באיטליה כמובן), טמטום השוטרים (רק באיטליה, כמובן), הגל הגואה של ניאו פשיסטים וניאו נאצים (באיטליה ובסביבותיה) ואת חוסר האונים המסורתי והבולט של מתקני החברה המתונים למיניהם (שם, פה, ובכל מקום).
תכניה דיגיטלית
תמונות מההצגה

תפאורה ותלבושות: סבטלנה ברגר

תאורה: רוני כהן

מוסיקה: דניאל סלומון

את ההצגה הזאת אתם חייבים לראות, ואני מבטיח שאחר כך תרוצו לספר לחבר׳ה עליה ועל נפלאותיה (צבי גורן, הבמה)
קומדיה אנרכית ומצחיקה בטירוף… חגיגה קרנבלית נפלאה של תיאטרון סאטירי שדרכה אפשר לראות את המציאות שלנו על כל תחלואיה בבהירות מחליאה…. ארז שפריר מגיש את אחד מביצועיו הקומיים המבריקים ביותר. לצד הביצוע הליצני רב הפנים שלו משחקים ניר רון, יוסי עיני, איתי, יואב היימן וכרמית מסילתי קפלן העושים עבודה מצוינת (שי בר יעקב, "ידיעות אחרונות")
הטירוף ניכר היטב במשחק המצוין… אין דרך אחרת לתאר את משחקו של ארז שפריר מלבד “מופלא”. הוא מבצע את תפקידו בצורה מושלמת ומפזר אבק זוהר של איכות בכל צעד שהוא עושה על הבמה (דוד רוזנטל, וואלה!)
הצגה פרועה ומבדרת, ששמה ללעג את מערכת אכיפת החוק ויורה חצים גם במערכת המשפט, בעיתונות ובשחיתות השלטונית…. השחקנים נהנים מכל רגע על הבמה ומעבירים את התחושה לקהל (אסף קוגלר, "מקור ראשון")

קישורים

כתבה ב"מעריב"
 jerusalem-muni-logo culture-sport-logo keren-logo
Designed by Kinammon | Site by Get Traffic